Засідання Координаційного центру з національно-патріотичного виховання

15.03.2017 року в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Відбулося засідання Координаційного центру з національно - патріотичного виховання дітей, молоді та з питань молодіжної політики.

На порядку денному заслуховувались такі питання:

• проведення районного етапу Всеукраїнської дитячоюнацької гри «Сокіл» («Джура»);
  • виконання плану заходів відділу освіти, молоді та спорту з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 рік;
  • підготовка юнаків до служби у лавах збройних сил України;
  • організація та безпека тренувальних стартів «Пролісок»:
  • ознайомлення з роботою волонтерів Чернівецького локального комітету ВМГО «АЙСЕК в Україні» та співпраця з ними.

Крім вище зазначеного в районі стартувала ХІІ щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

До цієї акції приєдналися центральна районна лікарня, вище професійне училище та Вашковецька ОТГ.