Зустріч з бійцями, учасниками бойових дій на Сході України в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ломачинці

17 березня 2017 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Ломачинці відбулася зустріч з бійцями, учасниками бойових дій на Сході України.

Помітною була ґрунтовна підготовка до заходу: три ярмарки ( учні початкових класів, учні старших класів та вчителі), листи та малюнки для воїнів, збір коштів та продуктів і, звичайно, сама зустріч.

Патріотичні, переповнені душевних переживань, виступи захисників, речі, привезені з війни, зворушливі вірші та пісні не змогли залишити байдужим жодного у залі.

Уже не вперше у закладі проходять подібні зустрічі, благодійні ярмарки, концерти, що дозволяє учням, учителям та усім бажаючим долучитися та стати частиною загальнонародної волонтерської допомоги бійцям.

В.В.Концаренко, директор ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ломачинці