100-річчя Української революції в ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Гвіздівці

Дата: 09.08.2017 17:23

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності в школі 17 березня учні 10 – 11 класів під керівництвом вчителів історії Кошова Л.І., Мудрик К.Г. провели загальношкільну лінійку для учнів 1 – 11 класів на тему: «Відзначення 100 річчя Української революції».

Бібліотекар Михайлевська Л.Л. та вчитель історії Кошова Л.І. для відвідувачів шкільної бібліотеки організували виставку – роздум «Українська Революція та відомий діяч М. Грушевський».

Виховний захід на тему: «Війна пройшла по їхніх долях» для учнів старших класів підготувала і провела вчитель історії Кошова Л.І., та заступник директора з виховної роботи Гаврилюк О.В.