Дати дітям радість праці

Дата: 20.05.2020 15:48

Дати дітям радість праці,

радість успіху у навчанні,

збудити в їхніх серцях почуття гордості,

власної гідності — це перша заповідь виховання.

В.Сухомлинський

Світ дитинства зовсім не схожий на дорослий. Іграшки, ігри, забави, мрії,  фантазії оточують наших малюків.

Ми маємо допомагати дітям творити добро, пізнавати цей світ і себе в ньому. Саме ми, вихователі, повинні посіяти в дитячі душі  зерна милосердя. Маємо навчити жити так, щоб любові в сердечку вистачало на всіх: і пташці, і квітці, і високому дереву, і маленькій стеблинці, і, звичайно ж, людині. І щоб навколо панували мир та злагода, любов і добро.

Найпершим помічником у вихованні дітей є твори В.Сухомлинського, які спонукають малюків не лише чути слово, володіти ним, а й спонукають думати, аналізувати дії героїв літературних творів, викликають бажання їх наслідувати, вчать любити рідну землю.

Із метою ознайомлення батьків з ідеями В. Сухомлинського вихователь Кишка Наталя Василівна рекомендувала художні твори для читання вдома та запропонувала виконати дітям разом із батьками творче завдання, а саме: намалювати за змістом того твору, що сподобався або запам’ятався дітям, кольорові ілюстрації.

Батьки зацікавлені, щоб діти виросли хорошими, чуйними, чесними, безкорисливими, поважали старших, тому вони підтримують та консультуються з багатьох питань.

Ми, працівники дошкільного підрозділу Шебутинецького ліцею, маємо надію, що використовуючи дані прийоми, ми сіємо зернинки добра, які дадуть   свої позитивні плоди.

Тимчук Алла Василівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи

дошкільного підрозділу Шебутинецького ліцею