Відділ освіти, молоді та спорту Сокирянської Районної Державної Адміністрації

Юна еліта Сокирянщини

                                             

Вже стало доброю традицією в районі щорічно вшановувати переможців обласних, Всеукраїнських предметних олімпіад, творчих конкурсів, спартакіад, змагань, науково-дослідницьких робіт учнівської молоді та педагогів, які допомагають навчати й виховувати плеяду майбутніх громадян держави.

   24 травня 2017 року в районному будинку народної творчості та дозвілля м. Сокиряни відбулося щорічне свято вшанування обдарованої молоді та їхніх педагогів «Юна еліта Сокирянщини», це свято є підсумком роботи дитячих та педагогічних колективів за весь навчальний рік.

    Відкрила свято начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Іванівна Рябко, яка висловила подяку учням та їх наставникам за наполегливість, високий рівень відповідальності, вагомі досягнення, якими по праву пишаємося.

    Розділити гордість перемог талановитої родини району прийшли ті, хто турбуються про покоління, що підростає, покоління, якому належить розбудовувати майбутнє нашого краю та всієї держави: Козак Василь Васильович - голова районної ради, Слушна Ірина Володимирівна – в.о. керівника апарату районної державної адміністрації, Чмелюк Валентин Володимирович - представник корпорації «Сварог Вест Груп», представники районної адміністрації та освітяни району.

     138 учасників та 98 педагогів із 15 навчальних закладів району нагороджено Почесними грамотами та грошовими винагородами.

    Протягом свята присутніх розважали юні таланти Сокирянщини: вокалісти, читці, танцюристи, гімнасти.

   Учні та вчителі залишали зал із посмішками на обличчях. Адже на цьому святі, окрім нагород, кожен отримав в додачу гарний настрій і відчув себе потрібним і неповторним.

    Сьогоднішні перемоги юних талантів Сокирянщини є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Обдаровані діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави. Їм відкривати всесвітні таємниці, сягати нових вершин, розбудовувати рідну країну. Їм бути господарями на цій землі. Їм належить майбутнє. Хай же буде воно щасливим!« повернутися до списку новин