Відділ освіти Сокирянської Районної Державної Адміністрації

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Буковинської Малої академії наук учнівської молоді

      20 лютого 2021 року  відбувся в онлайн - режимі  ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Буковинської  Малої академії наук  учнівської  молоді, членів наукових товариств, об’єднань.

     Основними завданнями конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи,  виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

       Цього року роботи  написані відповідно до діючих наукових відділень:  історії,  наук про Землю, хімії та біології,  екології та аграрних наук,  математики, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, філософії та суспільствознавства.

    За підсумками випробувань  дванадцять  учнів закладів загальної середньої освіти Сокирянської міської ради вибороли  призові місця:

І місце – учениця 8 класу Білоусівського ліцею  Олійник Вікторія (вчитель Дорофей М.С.),

І місце – учениця 9А класу Сокирянської гімназії  Демчакова Анастасія (вчитель Кучерява Л.М.),

І місце – учень 11 класу Шебутинецького ліцею Бірюк Станіслав (вчитель Якубина С.І.),

ІІ місце – учениця 10 класу  Романковецького  ліцею ім. академіка  К.Ф. Поповича Цап Альона (вчитель Каруценко В.Т.),

ІІ місце – учень 11  класу Михалківського  ліцею  Жук Микола (вчитель Жук Л.В.),

ІІ місце – учень 11 класу  Сокирянської гімназії Савчук Андрій (вчитель Бабін Я.В.),

ІІ місце – учениця 11 класу  Сокирянської гімназії  Руснак Ірина (вчитель Пугач І.С.),

ІІІ місце – учениця  10  Романковецького ліцею ім. академіка К.Ф. Поповича  Редько Богдана (вчитель Харабара В.П.),

ІІІ місце – учень 8 класу Василівського ліцею Шибінський Віктор (вчителі Нігалатій Т.І., Кримняк І.В.),

ІІІ місце – учениця 9 класу Шебутинецького ліцею  Санду Аліна (вчитель Полонка Н.М.),

ІІІ місце – учень 10 класу Сокирянської гімназії Небесний Андрій (вчитель Махіборода Д.В.),

ІІІ місце – учениця 10 класу Білоусівського ліцею Якубовська Емілія (вчитель Гафінчук А.С.).

      Вітаємо усіх переможців, бажаємо подальших творчих звершень та нових перемог! Щиро пишаємось вами, дорогі БМАНівці, і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин!



« повернутися до списку новин