Вітаємо фіналістів ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 04.03.2020 15:29

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу, підвищення мовної освіти в Україні, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу,  протягом двадцяти років проводиться конкурс з української мови імені Петра Яцика   серед учнів закладів загальної середньої освіти, професійної освіти та студентів закладів вищої освіти, який набув статусу Міжнародного.

Щорічно учні  нашого району  серед призерів та дипломантів .  Ось і цьогоріч нам є чому порадіти, адже 29 лютого 2020 року в Чернівецькій ЗОШ  І-ІІІ ступенів №5 відбулося нагородження переможців — учасників фінального етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У цьому етапі Конкурсу брали участь по три переможці з числа переможців ІІІ етапу.  Приємно відзначити, що  наш район представляли двоє учнів ОНЗ “ Романковецька гімназія імені К.Ф.Поповича”, які посіли перші місця у ІІІ етапі .

Наймолодша учасниця, учениця 3-го класу Гандзій Владана, разом із завідувачкою   науково - методичним центром безперервної педагогічної освіти  ІППОЧО Одинак Марією Маноліївною мала честь відкрити  конверт  із завданнями для учасників фінального етапу.  Учасницею фінального етапу була і учениця 4-го класу Костишена Богдана, яка також виборола І місце у ІІІ етапі Конкурсу.

Хочеться висловити щиру подяку талановитим учням нашого району  та не менш талановитим їхнім наставникам — учителям  3-го класу Костюк Людмилі Павлівні та 4-го класу Тарабузан Наталії Іванівні.

Вітаємо з перемогою і бажаємо нових творчих злетів!

Методист РМК відділу освіти Сокирянської РДА           Любов Кібзун