Роль домашніх улюбленців у житті дітей

Дата: 20.05.2020 15:29

Товариство з домашнім улюбленцем безперечно відіграє важливу роль у повсякденні дитини і залишиться у її пам’яті на все життя.

Те, що турбота про тваринку принесе багато радості й теплих спогадів — очевидно. Також це заняття позитивно впливає і на загальний розвиток дітей. Насамперед догляд за твариною розвиває у малюків почуття відповідальністі, оскільки друзі наші менші потребують постійного піклування та уваги, а також вчать дитину любити, бути доброю і уважною до оточуючих.

На прикладі тварин малеча опановує почуття безкорисливої любові,  відданості, терплячості. Домашні улюбленці діляться з дитиною своєю позитивною енергією. У процесі діяльності малюк проявляє бережне і дбайливе  ставлення до тваринного світу вцілому. Таким чином у дитини формуються основи екологічної культури. Саме тому наявність тварин у будинку важлива для всієї сім'ї.

Тимчук Алла Василівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи

дошкільного підрозділу Шебутинецького ліцею