Обласний конкурс юних дизайнерів

Дата: 05.12.2019 15:13

Днями на базі Чернівецького обласного  центру науково-технічної творчості учнівської молоді був проведений обласний конкурс юних дизайнерів. Конкурс був проведений у вигляді фестивалю «Різдвяної зірки».

Команда Сокирянського  РЦТДЮ у складі - Степанятової Ангеліни,Бєдного Павла,Бучацької Катерини та Кучініка Івана представила  Різдвяну зірку у театралізованій формі.Команду підготувала керівник гуртка «Мода і стиль» - Тихович Ксенія Михайлівна.

За якість виготовлення, творчий задум, сценічні костюми  та яскравий виступ колектив Сокирянського районного центу творчості дітей та юнацтва нагородженийдипломом  за І місце        Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, а учасники команди-  особистими сертифікатами.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, натхнення та підкорення творчих вершин!