Свято Першого дзвоника в ОНЗ "Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича"

Дата: 02.09.2019 15:10

Сьогодні, 2 вересня 2019 року, гучний дзвоник покликав 564 учнів ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К. Ф. Поповича» розпочати новий 2019/2020 н.р. А 59 хлопчиків і дівчаток вперше переступили гімназійний поріг і потрапили у Країну Знань. З цим святом юних гімназистів привітали: директор гімназії Степаненко В. М., голова районної ради Козак В. В., сільський голова Ваданюк В. В.

Валерій Михайлович зазначив, що новий навчальний рік буде напруженим і відповідальним для кожного учня, а найбільше – для 19 випускників. Козак В.В. побажав, щоб 2019/2020 н. р. відкрив перед  учнями нові горизонти пізнання і світу, вчителів надихав успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. А НУШ став для учнів школою радості, для вчителів – школою творчості, батьків – школою спокою. Ваданюк В.В. запевнив що гімназія є пріоритетною у фінансуванні сільської ради.