Український вимір процесів європейської інтеграції

Дата: 28.04.2021 12:51

26 квітня  2021 року був проведений І етап конкурсу учнівських творів-есе «Український вимір процесів європейської інтеграції». У конкурсі взяли участь учні 7-ми навчальних закладів Сокирянської ТГ: Сокирянської гімназії, Гвіздівецького ліцею, ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Сокиряни, Білоусівського ліцею, Селищанського НВК, Василівського ліцею, Романковецького ліцею ім. К. Ф. Поповича. Всі учасники надали гарні і цікаві роботи з сучасними і актуальними темами і проблемами.

За результатами І етапу  конкурсу учнівських творів-есе «Український вимір процесів Європейської інтеграції» переможцями стали:

І місце - Мельник Ірина Петрівна та Репеха Вадим Олександрович, учні 11 класу Василівського ліцею

ІІ місце - Бацько Марія Ярославівна, учениця 11 класу ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м.   Сокиряни

ІІІ місце - Подгорний Іван Дмитрович, учень 11 класу Білоусівського ліцею.

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за участь.