У пошуках скарбів

Дата: 12.10.2021 10:50

8 жовтня у ЗЗСО І – ІІІ ст. №1 м. Сокиряни стартувала Всеукраїнська  дитячо - юнацька еколого – патріотична  гра «Паросток» за організації вчителів географії – Пошак Л.Г. та Дорофей С.С. Захід розпочався урочистою лінійкою, де  озвучено мету заходу та ознайомлено учасників з правилами гри. Далі –стартував цікавий інноваційний географічний квест «У пошуках скарбів», основним завданням  якого  було знайти  скарб та зняти з нього закляття за допомогою «заговору». Однак, «заговір» зашифровано. Тому  юні шукачі скарбів, для початку повинні були  розгадати його зашифрований текст.
          Далі, за допомогою карти, діти рухалися  по заданому маршруту. На шляху до скарбів школярів підстерігали різні випробування (станції). За успішне проходження кожного із випробувань  на учасників чекала нагорода у вигляді частини ключа до шифру «заговору». На останній станції учасники гри знайшли скарби у вигляді  цікавих бонусів та солодких смаколиків.