Вітаємо переможців!

Дата: 03.06.2020 12:49

Відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово- патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання» (зі змінами), листа Міністерства освіти і науки України від 18.05.2020 № 6/641-20 «Про проведення Всеукраїнського он-лайн конкурсу «Відун», 23 травня 2020 року Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проведено Всеукраїнський онлайн-конкурс «Відун», присвячений Дню Героїв України.

До участі в Конкурсі запрошувалися рої Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») старшої вікової групи (15-17 років). У підготовці питань до Конкурсу були використані навчальні програми з «Історії України» для закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до підсумкового протоколу Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Відун» призові місця здобули: рій «Патріоти» Сербичанського НВК (ІІ місце – Бучацький Станіслав, учень 9-го класу; ІІ місце – Олійник Дар’я, учениця 9-го класу, керівник – Бучацька Ольга Іванівна вчитель історії та правознавства), рій «Нащадки козацької слави» Романковецького ліцею імені академіка К. Ф. Поповича (ІІІ місце –  Тарабузан Тарас, учень 11 класу, керівники – Степаненко Олег Валерійович, вчитель предмета «Захист Вітчизни», Тарабузан Альона Михайлівна, заступник директора з виховної роботи), рій «БУК» Василівського ліцею (ІІІ місце – Репеха Вадим, учень 10-го класу, керівники – Ломанчук Іван Георгійович, вчитель предмета «Захист Вітчизни», Мельник Олена Дмитрівна, учитель історії та правознавства).

Дякуємо за плідну працю! Успіхів та нових звершень!

Методист РМК відділу освіти РДА

Вадим НІКУЛІЦА