Спартакіада допризової молоді , присвячена Дню захисника України

Дата: 13.10.2021 20:46

12 жовтня відбулася спартакіада допризової молоді , присвячена Дню захисника України. Команду ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м.Сокиряни представляли учні 10 класу – Козловський Артем, Фоменко Артем та Кушнір Любомир під керівництвом вчителя ЗВ Тиховича Е.А.
         Щоб більше зацікавити юнаків, змагання проводились в різноманітних форматах, зокрема, з використанням різних видів зброї.
            Головним завданням -  підготувати юнаків до служби у Збройних Силах України.
           Серед усіх команд наша школа посіла почесне ІІІ місце.
            За результатами змагань у номінації  «Біг на 100м»  - І місце.
          У змаганнях зі стрільби,  з культової стрільби з пневматичної гвинтівки та метанні гранати комада виборала - ІІІ місце.

Переможеці та призери були нагороджені грамотами та дипломами !
           Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів. Нехай щастить усім і до нових перемог!