Вітаємо переможців!!!

Дата: 23.12.2020 12:42

Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської очно-заочної дитячо-юацької еколого-патріотичної гри «Паросток».

На розгляд журі обласного заочного етапу еколого-патріотичної гри було представлено 28 робіт-«літописів» учнів та педагогів закладів освіти Чернівецької області. Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації нагороджено  переможців:

- Ломанчука Івана Георгійовича, Мельничук Катерину Василівну, Янчук Наталію Петрівну, Кримняк Інну Василівну, учителів Василівського ліцею;

- учнів Вітрянського НВК (керівники: Рошко Лідія Петрівна, класні керівники 5-9 класів);

- учнів Михалківського ліцею (керівники: Жук Людмила Вікторівна, Матвійчук Таіса Іванівна);

- учнів Селищанського НВК (керівники: Цуркан Лідія Василівна, Кривчанська Антоніна Василівна).

Вітаємо  переможців, бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!!!