Підведено підсумки районного етапу Всеукраїнської очно-заочної дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток»

Дата: 30.10.2020 12:39

На базі Сокирянського районного центру творчості дітей та юнацтва відбувся районний заочний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток». Гра проводиться з метою національно-патріотичного виховання дітей та креативного педагогічного пошуку нових підходів, шляхів до виховання патріотизму.

Очний етап еколого-патріотичної гри проводився на території закладів освіти конкурсантів під патріотичним гаслом «Україна – моя Батьківщина». До програми проведення заходу були включені наступні модулі: «Формування життєво-важливих вмінь та навичок (орієнтування на місцевості, метеорологічні спостереження за природою), «Патріотичні складові» (козацькому роду нема переводу), «Екологія» (природа рідної землі). Заклади освіти підготували сторінки літопису «Юннати-патріоти».

На розгляд журі районного заочного етапу еколого-патріотичної гри було представлено 7 робіт – «літописів» учнів та педагогів з закладів загальної середньої освіти сіл: Василівка, Білоусівка, Гвіздівці, Селище, Романківці, Михалкове та Вітрянка.

За результатами районного етапу Всеукраїнської очно-заочної дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» призові місця здобули:

• І місце – учні Селищанського НВК, керівники: Цуркан Л.В., Кривчанська А.В.;
  • ІІ місце - учні Василівського ліцею, керівники: Ломанчук І.Г., Янчук Н.П., Кримняк І.В., Мельничук К.В.;
  • ІІІ місце - учні Михалківського НВК, керівники: Жук Л.В., Матвійчук Т.І.;
  • ІІІ місце - учні Вітрянського НВК, керівник – Рошко Л.П.

Переможці районного етапу еколого-патріотичної гри візьмуть участь  в обласному етапі.