На призи Святого Миколая

Дата: 23.12.2020 12:35

Впевнено крокує нашим краєм зима чарівниця несе із собою свята! І найулюбленішим з них для дітвори є Свято Миколая.

Саме у день Святого Миколая районним центром творчості дітей та юнацтва проведено районні  змагання зі спортивного орієнтування “На призи Святого Миколая”. У змаганнях прийняли участь 80 юних орієнтувальників віком від 10 до 12 років  з закладів загальної середньої освіти сіл: Коболчин, Василівка, Білоусівка, Селище, Вітрянка, Михалкове, Гвіздівці, Сербичани, Ломачинці та м. Сокиряни, які продемонстрували свої вміння на дистанції  «Суперспринт».

За результатами проведення районних змагань переможцями було визначено Злого Ігора, учня Білоусівського ліцею (керівник - Кузь П.М.) та Гладку Дар'ю, ученицю Сокирянської гімназії (керівник - Космасук Л.В.), які посіли перше почесне місце. Друге місце здобули Мусурівський Дмитро, учень ЗЗСО І-ІІІ ст.  №1 м. Сокиряни (керівник - Дорофей С.С.) та Попова Марія, учениця Сокирянської гімназії (керівник - Космасук Л.В.).  Третє місце вибороли  Кіпір Альберт, учень Білоусівського ліцею (керівник - Кузь П.М.) та Скрипчук Валерія, вихованка Сокирянського РЦТДЮ (керівник - Гонца М.М.).

Учасників зимових стартів привітали та нагородили  Сокирянський міський голова - Козак Василь Васильович  та голова районної державної адміністрації - Антонюк Ірина Валеріївна, а Святий Миколай вручив цінні призи та солодкі подарунки.

Серед  юних орієнтувальників  була розіграна новорічна лотерея,  15 щасливчиків отримали солодкі подарунки, а на всіх учасників після завершення змагань чекав святковий обід.

До організації заходу  долучились спонсори - Ротар Світлана Анатоліївна,  Корчинська Інна Петрівна, РК профспілки відділу освіти РДА, Сакалав Ігор Вікторович, Платаш Ганна Лук’янівна та Корчинська Світлана Петрівна.

Усі учасники отримали неймовірний заряд емоцій, надихнулися на спортивну боротьбу з азартом долали дистанцію.