Вікторина «Вишиванка - генетичний код українців» до Всесвітнього дня вишиванки

Дата: 19.05.2022 17:30

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Щороку його відзначають у третій тиждень травня – у четвер.
Сьогодні, 19 травня, кабінетом виховної частини ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 м. Сокиряни для учнів 5- Б, 3-Б та 6-Б проведено вікторину «Вишиванка - генетичний код українців» до Всесвітнього дня вишиванки.

Проведення такого заходу продемонструвало, що вихованці школи відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.