Відчуття щастя і романтики

Дата: 15.02.2021 11:57

14 лютого в українських школах уже традиційно відзначають день Святого Валентина. Діти чекають на свято з нетерпінням, бо саме цього дня вони можуть продемонструвати свою симпатію, подарувавши комусь із однокласників омріяну валентинку.

Напередодні свята у ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Сокиряни холодного лютневого дня на душі тепло як ніколи, а повітря заполоняють відчуття щастя і романтики. Школа перетворилася на простір, де вирує атмосфера кохання! З самого ранку в закладі почала працювати святкова пошта «Скринька кохання». Учні кожного класу власноруч виготовили скриньки та великі валентинки з підручних матеріалів. За ініціативи та участі лідерів Учнівського самоврядування у фоє школи оформили яскраву фотозону, де всі охочі змогли зробити гарні фото собі на згадку. А ще, на протязі тижня в школі працювала майстерня Святого Валентина під керівництвом творчого вчителя – Лариси Янчак.