Відділ освіти, молоді та спорту Сокирянської Районної Державної Адміністрації

ЗНО - 2017

Реєстрація на ЗНО-2017  стартує о 10.00 год. 06 лютого 2017 року.

Для випускників – 2017:

Зареєструватися зможуть на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua). Для випускників пункти реєстрації створено за місцем їх навчання.

Випускники, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА).

Перший обов’язковий предмет – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія).

Для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України та пройти ЗНО з цих предметів. Вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання. Адміністрації шкіл не можуть впливати на вибір предметів ДПА.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, які подають до закладу, в якому навчаються.

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО буде надіслано від регіонального центру до навчального закладу, в якому навчаються випускники поточного року.

Реєстрація триватиме до 17 березня 2017 року. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня 2017 року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів.

Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня 2017 року. Додаткову – з 3 липня до 12 липня 2017 року.

Для випускників минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних закладів:

Зареєструватися зможуть на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua) самостійно або звернутися до пункту реєстрації.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, які надсилають (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі. Перелік документів, необхідних для реєстрації, буде розміщено на сайті Українського центру в розділі «Процедура реєстрації».

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО отримає за адресою, вказаною під час реєстрації.

У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.« повернутися до списку новин