Проведення засідання з питання наступності навчання між педагогами дошкільної та початкової ланки освіти в ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці

Дата: 20.04.2019 11:15

Щоб дотримуватися системи в роботі з підготовки дітей до  школи вже традиційними стали зустрічі  педагогів  Романковецького дошкільного навчального закладу  «Чебурашка» та Романковецької  гімназії. Цього навчального року   19 квітня в ДНЗ «Чебурашка»  відбулася творча зустріч педагогів дошкільної та початкової  ланки освіти.

У  рамках зустрічі педагоги старших груп  дошкільного закладу провели відкриті  заняття, на яких були використані сучасні інноваційні педагогічні технології.

Вихователь старшої групи «Пізнайко» Цап Наталія Михайлівна яскраво і захоплююче подала навчальний матеріал, застосовуючи різноманітні форми роботи (робота в групах, самостійна робота, дидактичні ігри), провела заняття  з пізнавального  розвитку «Сюрпризи від Сонечка». Діти показали високий рівень знань з логіко-математичного розвитку та навчання грамоти.

Достатнім рівнем активізації навчальної діяльності, розвитку пізнавальних здібностей характеризувалася робота  на занятті вихователя старшої групи «Мальви» Кремінської Інни Василівни. Діти мандрували казковим царством за шкільним скарбом, зустрічалися з Бабою Ягою (вихователь Бузурна Таїсія  Василівна), яка допомогла відшукати скарб, проявили творчі здібності при складанні асоціативного ряду, відгадувані казки за графічним зображенням, проводили самостійну роботу з логіки та навчання грамоти.

По закінченні занять   педагоги  здійснили самоаналіз та аналіз проведених заходів.

Окрім того,   відбувся методичний міст з наступності між  дошкільною та початковою ланкою освіти «Використання ігрових методів навчання».  Власні методичні напрацювання , а саме:  використання ігрових посібників, які виготовили власноруч, презентували вихователі закладу.

Між педагогами обох ланок освіти відбувся обмін думками щодо активізації пошуку нових підходів до вибору  форм і методів роботи, вони поділилися досвідом роботи, обговорили успіхи та невдачі.

Такі зустрічі дають можливість ознайомитися з новими підходами до організації навчально-виховного процесу, обмінятися своїми професійними здобутками, творчими знахідками. Тісна співпраця  дозволяє вчителям краще вивчити рівень розвитку дітей – майбутніх першокласників, а вихователям – зрозуміти вимоги, які ставить школа перед дітьми, що йдуть до 1 класу. Адже професійне кредо наших колективів  «Краще радитися перед діями, ніж потім роздумувати над наслідками».

Лиса Наталія Петріївна,

завідуюча ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці