Відділ освіти Сокирянської Районної Державної Адміністрації

Почався новий освітянський рік - початок нових планів, нових успіхів та можливостей

Учителі початкових класів Михалківського ліцею зібралися на чергове засідання шкільного  методичного об’єднання, яке було проведено у формі «Методичний консультант».

Девізом шкільного методичного об'єднання стали слова відомого китайського мислителя Конфуція «Якщо ми навчатимемо сьогодні так, як вчора, ми вкрадемо в дитини завтра».

        На засіданні розглядалися питання  організації освітнього процесу в початковій школі на 2020/2021 навчальний рік, організація самоосвіти, робота з обдарованими дітьми, їх виявлення, розвиток і підтримка.

        Робота методичного об'єднання  спрямована на формування єдиного освітньо-методичного простору зростання педагогів, формування в учнів ключових  компетентностей, які передбачають їх особистісно-соціальний та інтелектуальний розвиток. Педагоги приділяють увагу систематизації роботи з обдарованими і здібними учнями, залучають їх до участі в конкурсах учнівської творчості, олімпіадах, нададуть належну увагу розвитку самостійного критичного  та креативного мислення, навичкам інтерактивного здобування знань.

      Учасники шкільного методичного об'єднання  вчителів початкових класів Михалківського ліцею:  Воронюк Жанна Василівна (класовод 1 класу), Івонік Олена Трохимівна (класовод 2 класу),     Нараєвська Ганна Павлівна (класовод 3 класу), Соломко Олександра Миколаївна (класовод 4 класу), Кумань Людмила Василівна (вихователь групи продовженого дня) – вчителі успішні, творчі, постійно працюють над зростанням свого освітньо-методичного простору.

      Учитель не той, хто вчить, а той у кого вчаться. Тому  ми намагаємося неухильно дотримуватися цієї істини.

                                        

Керівник шкільного методичного об'єднання ,

                                       вчитель початкових класів  Михалківського ліцею  

                                                                                   Соломко Олександра Миколаївна« повернутися до списку новин