Відділ освіти, молоді та спорту Сокирянської Районної Державної Адміністрації

Тиждень безпеки життєдіяльності в ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці

Під час проведення Тижня безпеки з 24.04 по 29.04.2017р в ДНЗ «Чебурашка». вихователі проводили з дітьми: тематичні заняття, дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри з елементами безпеки життя, конкурси, естафети, змагання, екскурсії та прогулянки, читання творів художньої літератури відповідної тематики, аналіз небезпечних ситуацій та правила поведінки в довкіллі.

       В середній групі «Яблунька» вихователь Шевчук М.В. провела заняття «Щоб не сталось лиха», в старшій групі «Мальви» під час заняття «Захисти себе», вихователь Кремінська І.В. вчила дітей як себе захищати.

      Вихованці групи «Барвінок» здійснили екскурсію до пожежної частини, а вихованці старшої групи «Пізнайко» показали драматизацію казки «Теремок» на новий лад.

     Дошкільнята середніх та старших груп здійснили екскурсії в природу, де вихователі їх ознайомили із правилами безпечної поведінки в довкіллі, та на груповому майданчику.

    В кожній групі дошкільного закладу оформлено куточки «Безпека дитини», підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Безпека життя і здоров’я дитини».

    З батьками вихованців проведено анкетування щодо виявлення знань батьків про безпеку життєдіяльності дітей.« повернутися до списку новин