Підготовка до оздоровчого періоду 2019 року

Дата: 24.04.2019 10:41

В Сокирянському районі на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 16.04.2019№157/о «Про затвердження заходів щодо організації змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення школярів району влітку 2019 року» 24.04.2019 року в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту РДА відбулася нарада з керівниками навчальних закладів, де планується функціонування відпочинкових таборів та з директором наметового табору «Бригантина».

Запрошено на нараду фахівця Сокирянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, яка  виступила з питаннями про обов’язкові умови для прийняття дитячих наметових містечок в експлуатацію та  про обов’язкові умови для прийняття пришкільних таборів  та таборів праці і відпочинку в експлуатацію.

Також заслуховувались питання про ведення бухгалтерської документації щодо харчування дітей, санітарні вимоги до прибирання приміщень харчоблоку, правила миття посуду, вимоги до оснащення приміщень харчоблоку, вимоги до постачання та приймання продуктів харчування, дотримання правил особистої гігієни працівниками кухні.

По завершенню наради надано рекомендації.