Відділ освіти, молоді та спорту Сокирянської Районної Державної Адміністрації

У наметовому містечку «Бригантина» змагалися юні туристи Сокирянщини

 

   27 та 28 вересня 2019 року  на території  наметового табору «Бригантина» відбувся ІІІ районний туристський зліт серед учнівської молоді навчальних закладів Сокирянського району присвячений до Всесвітнього Дня туризму. У зльоті взяли  участь  вісім команд з навчальних закладів  сіл:   Білоусівка, Михалкове, Сербичани, Василівка, Романківці, Вітрянка, Ломачинці, Гвіздівці та команда РЦТДЮ.

  До програми зльоту входила  дистанція «Смуга перешкод» ІІ-ІІІ класу складності («двійка-зв’язка змішана» та «двійка -зв’язка чоловіча»), змагання з «міні-орієнтування», а також конкурсна програма, що включала в себе конкурси: «Інсценізація казки на туристський лад» та «Туристська стінгазета».

  У загальнокомандному заліку  І місце виборола команда  Білоусівського НВК, тренер - Кузь Павло Миколайович, ІІ місце  посіла команда РЦТДЮ, тренер – Гонца Микола Миколайович та ІІІ місце здобула команда ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гвіздівці, тренер – Мудрик Руслан Володимирович. Переможці нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту РДА та кубками.

  Учасники зльоту одержали заряд бадьорості, азарт боротьби, відчули командний дух, задоволені та сповнені позитивною енергією розїхались додому.« повернутися до списку новин