День дошкілля в Сербичанському НВК

Дата: 27.09.2019 15:12

Всеукраїнський День дошкілля - це світ дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть, що дитинство - це ранок, а ранок має бути щасливим.

Так 27 вересня в дошкільному підрозділі Сербичанського НВК відбулося незабутнє свято. Це ще одна можливість педагогам та дітям спільними зусиллями подарувати один одному радість, створити незабутню атмосферу, насичену фарбами, музикою і сміхом. Вихованці читали вірші своїм вихователям та всім працівникам дошкільного підрозділу, співали, танцювали. Наприкінці свята діти подарували всім працівникам листівки із "рецептом щастя". Усі, хто були присутні на цікавому заході, отримали безліч позитивних емоцій, а дітки - солодкі подарунки.