Відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування «Патріот»

Дата: 16.10.2020 09:51

Відділом освіти райдержадміністрації та Сокирянським районним центром творчості дітей та юнацтва організовано та проведено районні змагання зі спортивного орієнтування «Патріот» приурочені Дню захисника України.

У змаганнях прийнили участь 10 команд закладів загальної середньої освіти району сіл: Михалкове, Білоусівка, Василівка, Гвіздівці, Вітрянка, Ломачинці, Селище, Кормань, Романківці та вихованці РЦТДЮ.

Учасники змагалися на середній дистанції паркового орієнтування  у групах Ч,Ж-12,14,16. Складність дистанцій вимагали від учасників відповідних зусиль. У вольовому, фізичному та інтелектуальному напруженні довелося  використовувати  знання, навички, інтуїцію та кмітливість. В особистому заліку  найрезультативнішими серед дівчат стали:

У групі Ж-12:

І місце – Радевич Дана, учениця Михалківського ліцею (керівник – Соломко О.Ф.);

ІІ місце – Скрипчук Валерія, вихованка гуртка «Спортивне орієнтування» РЦТДЮ (керівник – Гонца М.М.);

ІІІ місце – Лиховидюк Катерина, учениця Вітрянського НВК (керівник – Андрецуляк В.А.)

У групі Ж-14:

І місце – Головіна Олена, учениця ОЗ “Романковецький ліцей ім. К.Ф. Поповича» (керівник – Каруценко В.Т.)

ІІ місце – Пецентій Анастасія, учениця Білоусівського ліцею (керівник – Кузь П.М.);

ІІІ місце – Новоженя Віталіна, учениця  Селищанського НВК (керівник -  Арсенюк Р.А.)

У групі Ж-16:

І місце – Проданюк Вероніка, учениця Білоусівського ліцею (керівник – Кузь П.М.);

ІІ місце – Попова Катерина, вихованка  гуртка «Спортивне орієнтування» РЦТДЮ (керівник – Гонца М.М.);

ІІІ місце – Олійник Дар’я, учениця ОЗ “Романковецький ліцей ім. К.Ф. Поповича» (керівник – Каруценко В.Т.)

Серед юнаків:

У групі Ч-12:

І місце - Оксимчук Олександр, учень Михалківського ліцею (керівник – Соломко О.Ф.);

ІІ місце – Бєдний Павло, вихованець  гуртка «Спортивне орієнтування» РЦТДЮ (керівник – Гонца М.М.);

ІІІ місце  - Щасливий Роман, учень Вітрянського НВК (керівник – Андрецуляк В.А.)

У  групі Ч-14:

І місце – Кримняк Станіслав, учень Василівського ліцею (керівник -Зелений В.А.) ;

ІІ місце Галагоц Ярослав, учень Василівського ліцею (керівник - Зелений В.А.);

ІІІ місце – Руснак Богдан, учень ОЗ “Романковецький ліцей ім. К.Ф. Поповича» (керівник – Каруценко В.Т.)

У групі Ч-16:

І місце – Саднуляк Денис, учень Михалківського ліцею (керівник – Соломко О.Ф.);

ІІ місце – Жук Микола, учень Михалківського ліцею (керівник – Соломко О.Ф.);

ІІІ місце – Швець Віталій, учень ОЗ “Романковецький ліцей ім. К.Ф. Поповича» (керівник – Каруценко В.Т.)

Вітаємо переможців! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та спортивних злетів.