Відділ освіти Сокирянської Районної Державної Адміністрації

Вітаємо переможців обласного Збору!

Підведено підсумки другого етапу обласного збору юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників,  квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина. Другий етап у зв’язку з пандемією проходив у дистанційному форматі, фахове журі оцінювало досягнення юннатів за звітами та відео-презентаціями дослідницьких робіт.

Дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за І місце нагороджені:

• в номінації «Садівництво» - Олійник Вікторія, учениця Білоусівського ліцею (керівник – Дорофей  Марія Семенівна);
  • в номінації «Аграрництво» - Шибінський Віктор, учень Василівського ліцею (керівник – Кримняк Інна Василівна);
  • в номінації «Тваринництво»  - Стефанко Аліна, учениця Білоусівського ліцею  (керівник – Дорофей  Марія Семенівна).

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів  та нових досягнень!!!