Відділ освіти Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області

Юні велосипедисти Сокирянщини

Дата: 11.05.2019 09:18
Кількість переглядів: 2

11 травня 2019 року у місті Чернівці відбулися ХVI обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з велосипедного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області. У змаганнях взяли участь 6 районів в тому числі місто Чернівці. Вихованці гуртка «Велотуризм» районного центру творчості дітей та юнацтва, який діє на базі Білоусівського НВК під керівництвом Кузя Павла Миколайовича  гідно представили Сокирянщину  та продемонстрували свою майстерність.

В комплексному заліку, що складався з результатів на дистанціях: «Тріал», «Крос» та «Фігурне водіння велосипеду» 3 місце виборола Проданюк Вероніка. Серед юнаків 2 місце здобув Батюхов Єгор та Маленький Владислав посів 3 місце. У загальнокомандному заліку команда посіла 1 місце, за що нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та почесним кубком.