Державна підсумкова атестаця в 2018/2019 н.р.

ДПА У ФОРМІ ЗНО

У 2019 році як оцінки за ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (наказ Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931«Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»):

1) українська мова і література (українська мова);

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;

3) навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька, мови, біологія, географія, фізика, хімія).

Звертаємо увагу, що для проходження ДПА можна обрати й математику, й історію України.

У разі проходження ДПА у формі ЗНО з іноземної мови, випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти, які вивчали цю іноземну мову:

• на рівні стандарту або академічному рівні, отримують оцінку за державну підсумкову атестацію за результатами виконання завдань 1–32 і 49–59 (43 завдання);
  • на профільному рівні, отримують оцінку за державну підсумкову атестацію за результатами виконання усіх завдань тесту (59 завдань).

Також у 2019 році ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Як оцінки за ДПА буде зараховано результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи або частини з них (залежно від навчального предмета).

_______________

У 2008–2009 роках результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 1–12 балів було зараховано випускникам закладів загальної середньої освіти (далі – випускники) як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Починаючи з 2015 року, результати зовнішнього незалежного оцінювання для випускників знову зараховують як оцінки за ДПА.

У 2015 році як оцінку за ДПА випускники могли зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (частина з української мови). У 2016 році – з двох навчальних предметів: української мови і літератури та математики або історії України (за вибором учасника).

У 2017, 2018 роках як оцінки за ДПА зараховували результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів: українська мова і література (частина з української мови); математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття); навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, російська, французька, мови, біологія, географія, фізика, хімія).

Накази

1. "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах району в 2013/2014 навчальному році"​

2.  "Про звільнення від державної підсумкової атестації у 2013/2014 навчальному році"

3. "Про створення районних апеляційних комісій з проведення державної підсумкової атестації учнів ЗНЗ району в 2012/2013 н.р."

4. "Про затвердження Інструкції про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я"

Державна підсумкова атестація у 2015/2016 н.р.

- Наказ про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної атестації учнів (вихованців) у системі  загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році

- Лист "Про проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 н.р.

- Лист щодо роз'яснення

- Лист щодо роз'яснення про медаль

Державна підсумкова атестація у 2016/2017 н.р.

- Наказ про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році

- Наказ про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 р. № 1272

- Наказ про порядок закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району

- Наказ про затвердження складу державних атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації в 2016/2017 н.р.

- Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році

- Наказ про здійснення контролю за проведенням державної підсумкової атестації учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району в 2016/2017 н.р

Державна підсумкова атестація у 2017/2018 н.р.

- Наказ про порядок завершення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів у закладах загальної середньої освіти

Державна підсумкова атестація у 2018/2019 н.р.

наказ МОНУ №1369 ДПА Порядок проведення

Роз'яснення ДПА